Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Anča, Rózka a Julča 2013
Anča, Rózka a Julča 2013
Chov 2013. V lednu jsme dovezli naše děvčata. Letos jsou to tři sviňky. Anča, Rózka a Julča. Od prvého dne se nebojí a do týdne ryjou jako kanci. Do podzimu, dokud byla tráva a bylo čím krmit, urostla pěkná a zdravá prasátka. S ohledem na stav ohrady a s dalšími novými projekty byl tento ročník naším posledním. Rádi vzpomínáme na veselé chvilky, které jsme s čuníky za ty léta zažili.
Domácí zabíjačka
Domácí zabíjačka
A také nějaké veselé foto z podzimní přípravy na přesun do zimní ubikace (mrazák). Díky tomu, že pašík žije celoročně pouze na zelené stravě, je pod kůží málo tuku a krásné růžové masíčko. 
Paroubek Topolánek a kocour Xaviér 2012
Paroubek Topolánek a kocour Xaviér 2012
Chov 2012.  Černý Paroubek a pruhovaný Topolánek spolu s Kocourem Xaviérem.
P1090499.JPG
Chov 2011. Paroubek, Topolánek, Ráth, Škromach a Helča. Dvouměsíční vietnamští pašíci druhého dne po ubytování.
P1080766.JPG
chov 2010   To není zásuvka na 230 V, ale já, Paroubek
P1080334.JPG
chov 2010   Paroubek III, Topolánek II a Ráth I                                                                                                     Tak to jsme my, klucí krásní a boubelatí.
P1070657.JPG
Příprava na zimní pobyt v mrazáku.  Jak říká doktor Radim Uzel, "nechme dřinu strojům".  Na těžkou váhu lehký naviják. 
P1060620.JPG
A že svině neryjou.

Eunuch Paroubek, sviňky Julča a Helča 2009
P1030689.JPG
Rok 2008 "Paroubek a Topolánek první". Po zkušenostech s "velkochovem" našich dvou prasat, jsme se rozhodli v této činnosti pokračovat i v dalších letech. Prvotní záměr byl vychování vlastního "BIO" masa. Netušili jsme však, jak chytrá a inteligentní vietnamské prasátka jsou. Z tohoto faktu vznikaly takové situace, kdy nás ta čtyřnohá stvoření jednoduše přečůrávala. Ale pašíci byli hlavně pro zábavu. Jak malých, tak velkých. Díky nim jsme se všichni dokázali zasmát, občas až k slzám. Vyzbrojení zkušenostmi z prvního chovu, jdeme do toho zase. V dalším roce plánujeme kluky čtyři: "Paroubek, Topolánek, Julínek a Cikrt". Nad výběrem jmen raději nepřemýšlejte.
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one