Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Spokojení plyšáci

Medvídek Pú a jeho přátelé Prasátko, Ijáček, Tygr, Slonisko a několik bratranců, se dozvěděli o možnosti prožít netradiční zimní víkend. Sbalili zimní doplňky a vyrazili z Brna do hor.
Má váš oblibený plyšák stres, problémy s mazlením, či trpí nechutenstvím?. Máme pro vás řešení. Pošlete svého oblíbence na Víkendový relaxační pobyt "U Baránků". Na programu jsou vycházky po okolí, piknik s plyšovými přáteli, posezení u táboráku, ofroudový výlet na malotraktoru, návštěva ubikace vepřových přátel, návštěva včelnice, mazlení se s "teplými" zvířátky a řada jinných aktivit. Pro cizojazyčné plyšáky zajistíme tlumočníka.

Přijímáme objednávky na plyšové víkendy následující sezóny.

Zásady víkendového relaxačního pobytu: Svého oblíbeného plyšáka můžete dovézt i vyzvednout osobně v dohodnutý termín, nebo zaslat poštou dohodnutého data, v odpovídajícím pojištěném obalu na adresu " Baránkovi - Tichov  1E   766 01 ".

Plyšák musí být střízliv, důstojně upraven, případně oblečen. V ceně pobytu je zahrnut víkendový program s dokumentací ve formátu JPG, certifikát s osvědčením o pobytu a odblešení. Cena za víkendový pobyt je stanovena paušálně ve výši 300 Kč. Majitel souhlasí se zveřejněním vybraných fotografiíí na tomto webu, jak můžete shlédnout v podrubrikách záložky "Spokojení plyšáci".

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one