Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
PF Tichov 2011.jpg

Všem návštěvníkům, ať už těm stálým nebo těm, co sem jen náhodou zabloudili, chceme do nového roku popřát...

                                          hodně lásky a zdraví.

Listopad 2011

Listopad 2011

První valašská upoutaná družice INTERSLIVNIK II. po přistání, s obsluhou. Zleva: konstruktér samaljotu, palubní inžinýr, nástěnkář, obsluha navijáku. Dole: zásobování a logistická podpora, ostraha bajkonuru (na rukou), potenciální tichonautka(uprostřed) se zdatnou ošetřovatelkou. Více také v rubrikách "projekty" a "momentky".
říjen 2011

říjen 2011

Čištění a údržba jakých-koliv koberců není pro naši maminku problém. Ba naopak, stalo se "koníčkem".
září 2011

září 2011

Letošní září bylo tento rok nádherně prosluněné. Pěkné dny, o které nás letoštní léto připravilo, se v tomto měsíci vrátily. Babí léto láká do přírody a prodlužuje nám vzpomínku na vzdalující se období dovolených. 
srpen 2011

srpen 2011

První srpnovou neděli jsme přivítali členy autoklubu Rožnov na jejich veteran pikniku.  Točený birel, maso na roštu a další pochoutky zpříjemnili všem nedělní odpoledne. Zúčastněným, asi 30 osob ve 12-ti vozech, se prý moc líbilo a rádi přijedou příště znovu. Další foto také na

http://www.veteranivalasskem.cz/autoklubroznov/0/0/2/48

 

červenec 2011

červenec 2011

Pro nostalgické povahy i profesionální gamblery jsme otevřeli veřejné kuličkové hřiště a založili "cichovský gulaklub". Přijďte si vyzkoušet, zda jste již nezapomněli správně cvrnkat.
červen 2011

červen 2011

Na základě připomínek bloudících žíznivých turistů jsme zprovoznili privátní, cca tříkilometrovou značenou cyklo-turistickou cestu z Vařákových pasek a z Bařinky, s cílem na "Ranči u dvou Baránků".
květen 2011

květen 2011

Od 13. do 15.května 2011 proběhla u nás prodejní minivernisáž obrazů a dřevořezeb Slávkovy sestry, výtvarnice Jitky Šarmanové z Nového Hrozenkova. V Tichově zcela netradiční kulturní zážitek. Dle vyjádření druhých, jsou její obrazy přímo nabity pozitivní energií. Jsme rádi, za tu možnost podělit se o tento zážitek i s ostatními.
Duben 2011

Duben 2011

Letní zahrádka s občerstvením.
Březen 2011

Březen 2011

Návrat z rodinného výletu. "To je dost dědku, že jsi nás konečně vyvez."
Únor 2011

Únor 2011

Tak je nás opět o pět více. Právě jsme dovezli "pytlovaná prasata". Čtyři vietnamské kanečky a jednu sviňku. Mají dva měsíce a jmenují se: Paroubek, Topolánek, Ráth, Škromach a Helča.
leden 2011

leden 2011

Když zebou kočičí tlapky, je třeba použít vyhřívanou psí dečku.
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one