Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Je prosinec (08) a "na samotě u lesa" začala přestavba. Začala je asi slabé slovo. Prostě se zatím bourá. Všude je binec, stavební materiál a ostatní bor...nepořádek.  Ale to vše musí být. Protože, jak se říká, " kde není teplo a slivovice, tam to stojí za ... změnu".
A tak, díky našemu kamarádovi a jeho firmě, bude  v našem domově teplo a zavoní i čaj s valašským léčivem. A když vše půjde dle plánu, tak v dubnu 09 se stěhujeme. Máme napnuté termíny, ale když jsou zlaté valašské ručičky, tak to zvládneme. DOUFÁM!!!!!    
Únor 2009

Únor 2009

Firma Vojtys, aneb Radim a jeho zlaté ručičky v plné práci
Únor 2009

Únor 2009

A tak vypadala kuchyň po nájezdu řemeslníků.
Únor 2009

Únor 2009

A to byla koupelna a možná zase bude.
Vše jde podle plánu, a my již začínáme dávat věci do krabic. Kluci finišujou a opravdu se snaží. Je málo firem, které opravdu dělají v termínu a my jsme opět vsadili na jistotu. Radim a jeho ogaři vše dodělají tak jak slíbili  (asi měli strach, že by si nás museli vzít domů). Poslední březnový týden se již uklízí, barvně dolaďuje a přesouvají desítky krabic a věcí z bodu A do bodu B. 

 

Duben 2009

Duben 2009

Za dlouhých zimních večerů se u krbu ohřejete.
Duben 2009

Duben 2009

A tady Vám uvařím něco dobrého
Je duben a my konečně bydlíme. Jsme unavení, ale přesto šťastní. Zrovna začíná jaro v celé své kráse.Za chalupou kvetou sněženky, u potoka nakukují blatouchy, vyjela svěží tráva a třešeň se oblékla do bílého květu a bzukotu včelek. Max běhá volně po okolí a Xavier (náš nový černý kocour) přede na zápraží. Opět se potvrzuje, že všechno to úsilí a změny nebyly učiněny nadarmo.   
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one